Spalanie tkanki tłuszczowej z dietą wege

Spalanie tkanki tłuszczowej z dietą wege

Jeszcze do niedawna nie wyobrażaliśmy sobie posiłków bez mięsa. Niedzielny obiad u mamy zawsze kojarzył się z mięsem: klasyczny schabowy, ziemniaki i kapusta. Dzisiaj mamy coraz większą świadomość żywieniową. W mediach co chwilę słyszymy o chemii w mięsie i jej szkodliwości. Coraz większą uwagę też zaczynamy przywiązywać, do tego co znajduje się na naszych stołach. Wiemy, że jeśli dostarczamy organizmowi niezbędnych witamin i minerałów – nie tylko będziemy zdrowsi fizycznie, ale też mamy więcej energii, mamy pozytywne podejście do życia. Dieta wegetariańska wspomaga proces odchudzania. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Dieta pudełkowa wegetariańska – smacznie, zdrowo i kolorowo!

Przechodząc na dietę wege rezygnujemy z tłustych mięs i sosów – na rzecz zielonych warzyw, smacznych kolorowych owoców, zdrowego i niskokalorycznego ryżu. Dieta pudełkowa wegetariańska jest bogata w niezbędne minerały i witaminy. Dla przykładu: brokuły, kalafior to potężna dawka żelaza i magnezu, Ciecierzyca, soczewica, fasola, tofu i orzechy to niezbędna ilość białka dla naszego organizmu. Dla prawidłowego funkcjonowania organizmu niezbędne są również nasycone kwasy tłuszczowe. Znajdziemy je chociażby w awokado, orzechach, pestkach (np. słonecznika i dyni), nasionach szałwii hiszpańskiej czy w siemieniu lnianym.

Prawidłowy metabolizm – skuteczne odchudzanie

Często powodem problemów z wagą są kłopoty z metabolizmem. Dlatego też niezbędne jest wypracowanie nawyków, które przyspieszą funkcje metaboliczne w organizmie. Jakie?

  • wprowadź do diety cytrusy, granaty, jabłka i arbuzy,
  • zacznij jeść o regularnych porach – 5 posiłków dziennie i nasz organizm się odnawia.

Nie wiesz jak wprowadzić dietę wegetariańską? Skorzystaj z cateringu dietetycznego w Warszawie EatFlow.

Chcesz przejść na wege, a nie wiesz jak to zrobić? Sprawdź ofertę cateringu dietetycznego w Warszawie. Warto wziąć pod uwagę między innymi ofertę EatFlow. Dlaczego?

  • dostajesz zbilansowaną dietę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb,
  • jesteś pod okiem specjalistów – ekspertów, którzy wiedzą, jak dostarczyć Twojemu organizmowi niezbędnych wartości wspomagających odchudzanie,
  • oszczędzasz czas, nie tracisz go na gotowanie!,
  • schudniesz bez efektu jojo.

Dieta wegetariańska jest zdrowa, pożywna, bogata w niezbędne minerały i co ważne bezpieczna dla naszego organizmu! Rozpocznij wegetariańską dietę, a szybko zauważysz efekty – spalisz tkankę tłuszczową i poczujesz się lepiej.