Nasze pudełka

Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko - dlatego naszą działalność opieramy na wykorzystywaniu tylko ekologicznych, w 100% biodegradowalnych tacek. Są one bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale również dla organizmu, gdyż dzięki nim ograniczamy kontakt żywności ze szkodliwym plastikiem.

Pudełko
w 100% biodegradowalne
wysoka barierowość
brak toksycznych odpadów
liczne nagrody m.in. za innowacyjność
celuloza to czysty i bezpieczny dla zdrowia surowiec
liczne certyfikaty: OK compost, BRC Packaging, FSC

Od niedawna poszerzyliśmy naszą ofertę o tacki biodegradowalnedo zgrzewu me.Organic produkowane z pulpy celulozowej, które po użyciu w całości ulegają rozkładowi jako odpad organiczny lub tektura papierowa. Nasze opakowania biodegradowalne idealnie wpisują się w trendy współczesnych bioopakowań. Są to jedyne na rynku polskim tego typu tacki – całkowicie bezpieczne dla środowiska i w 100% bio.

 

Niestety większość bioopakowań dostępnych na rynku zawiera warstwę sztucznego tworzywa – polietylenu, którego zadaniem jest ochrona opakowania przed wilgocią. Oferowane przez nas tacki me.Organic są całkowicie bezpieczne i pozbawione szkodliwych substancji. Wnętrze opakowania zabezpiecza biolaminat, który podobnie jak tacka ulega biodegradacji. Ich rozkład w odpowiednich warunkach trwa zaledwie 12 tygodni.