Diety

Wszystkie nasze programy żywieniowe tworzymy z troską o najwyższą jakość produktów. Naszym priorytetem jest dostarczanie diet bogatych w zdrowe, odżywcze składniki, doskonałe dla Twojego zdrowia i samopoczucia oraz zapewniające wysoki poziom energii na cały dzień.

Dieta Wege

Dieta Wege

Dieta Wege

Dieta pudełkowa wegetariańska powstała dla ludzi którzy nie jadają mięsa i ryb nie tylko ze względów ideologicznych, ale również zdrowotnych. Wyeliminowanie z menu mięsa nawet na krótki czas pomaga zwiększyć skuteczność diet redukcyjnych i przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej.

Dlaczego warto wybrać tę dietę?

To dieta, w której wykluczamy mięso, zarówno czerwone jak i drobiowe, zaś dopuszczamy spożywanie produktów mlecznych pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego, jaj oraz miodu. Dania przygotowywane są w oparciu o sprawdzone receptury, nie wykorzystujemy żadnych barwników, konserwantów ani polepszaczy smaków. To 5 pełnowartościowych posiłków każdego dnia, dostarczone pod Twoje drzwi.

Dieta wegetariańska występuję w kilku wersjach. Pierwszą z nich jest dieta w której dopuszczamy ryby, które pojawiają się 2-3 razy w tygodniu. Kolejne wersje to dieta wegetariańska z wykluczeniem glutenu lub laktozy.

Dieta WEGE w każdej wersji dostępna jest w 5 wersjach kalorycznych: 1000, 1200, 1500, 1800, 2100 kalorii