Diety

Wszystkie nasze programy żywieniowe tworzymy z troską o najwyższą jakość produktów. Naszym priorytetem jest dostarczanie diet bogatych w zdrowe, odżywcze składniki, doskonałe dla Twojego zdrowia i samopoczucia oraz zapewniające wysoki poziom energii na cały dzień.

Dieta Optimal

Dieta Optimal

Dieta Optimal

Program ten jest przeznaczony dla osób, które chcą jeść zdrowo i smacznie z uwzględnieniem najwyższej jakości produktów. Dzięki dużej zawartości produktów z serii superfoods dieta ta nie tylko korzystnie wpływa na zdrowie, ale również urodę i zdolności intelektualne.

Dlaczego warto wybrać tę dietę?

To zbilansowany i urozmaicony program, zawierający wszystkie zalecane grupy produktów spożywczych, łącznie z wartościowymi rybami, mięsem bez antybiotyków głównie z indyka, kurczaka i wołowiny feedgrass.
Podstawą posiłków są warzywa, mięso, jaja „0”, owoce, ziarna i nasiona, które zapewniają odpowiednie ilości błonnika pokarmowego, który wspiera pracę układu trawiennego.
W naszej ofercie znajdziesz dietę Optimal z takimi wykluczeniami jak laktoza, gluten, oraz ryb.

Wszystkie diety składają się z 5 pełnowartościowych posiłków, nad którymi czuwa Szef Kuchni, który zdobywał swoje doświadczenie w najlepszych cateringach w Polsce.

Dieta Optimal w każdej wersji dostępna jest w 5 wersjach kalorycznych: 1000, 1200, 1500, 1800, 2100 kalorii.